خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]
ارائه خدماتی مهم در خصوص سئو سایت

چهارشنبه 11 تير 1399
ن : سحاب

سندباکس گوگل چیست؟

sandbox google چیست؟ منش شغل های خروج از آن


سندباکس گوگل یک فیلترینگ سایت های نو است . sandbox google اذن نمی دهد تارنما های تازه در لغات اساسی در سکو بالا قرار گیرند .

سندباکس گوگل , یک فیلترینگ وب سایت های تازه است که منجر می شود که سایت های تازه نتوانند در درجه بالایی در عبارت یا این که عبارات حساس حیاتی خویش قرار بگیرند . چه بسا با محتوای مطلوب , پیوند های محل ورود زیاد و جايگاه توانا گوگل , یک تارنما ممکن است که ذیل تاثیر سندباکس گوگل قرار گرفته باشد . در واقع سندباکس گوگل برای تضعیف و خودداری از ترقی تارنما های اسپم که اخیرا تشکیل‌شده شده‌است و همت می نمایند با عملیات غیررسمی وبسایت خویش را سریعا بالا بیاروند , استعمال می شود .

اثر سندباکس ( sandbox ) گوگل چیست؟

 

الگوریتم جستجوی گوگل خیلی پیچیده است و مشتمل بر سیگنال های متمایز است . در حالی که‌این الگوریتم ها ماهیتشان خیلی نهفته است , البته یک کامپوننت که در بهینه سازی سایت خیلی اهمیت متعددی دارااست و آن نیز سن دامنه تارنما هست . یکی‌از عارضه ها مهم را می توان اعلام کرد که گوگل قصد داراست وبسایت هایی را که تجربه کاربری بالاتری دارا‌هستند نسبت به سایر در مکان و جايگاه بالاتری قرار دهد که مسلما این مسئله برای وب سایت های نو پباده سازی شده نیست ( چونکه ممکن است آنان در شرایط بتای خویش باشند و همینطور ایراداتی در پباده سازی داشته باشند که بازدارنده از ایندکس شدن آنان گردد ) .

 

در واقع , سندباکس گوگل سایت هایی جدید درست شده را پیشین از ایندکس شدن در مقر داده خویش قرار میدهد . علت این‌که گوگل چنین کاری انجام می‌دهد , این است که می‌خواهد مطمئن شود وب سایت نو از منش های اسپم و بهینه سازی سایت سیاه برای ارتقاء سکو تارنما خویش به کارگیری نکرده باشد . سندباکس گوگل برای خویش , یک دستورالعملی تعریف نموده است و وبسایت جدید پباده سازی شده تا‌وقتی‌که نتواند از همگی موردها تعریف شده و راهبرد های سندباکس گوگل به عهدوپیمان پر اسم و رسم نمره قبولی بگیرد , در آن مقر داده باقی خواهد ماند .

 

تارنما ها بایستی اثبات نمایند که از لحاظ سکو در موضع خیر قرار دارا هستند وهیچ خطایی در ساختار داخلی آنان نیست تا از لیست سندباکس گوگل بیرون گردند . کارداران متعددی موجود هست که یک سایتی ممکن است در لیست سندباکس گوگل قرار گیرد ولی در‌حالتی که صاحب وبسایت عملکرد نماید که از محتوای باکیفیت به کار گیری نماید تا پیوند های ارگانیک را اخذ کند ( پیوند هایی از سایت های دیگر و شبکه‌های‌اجتماعی ) علاوه براینکه مورد جریمه گوگل قرار نخواهد گرفت , سریعا مورد ایندکس قرار میگیرد و از ازدحام بالایی برخوردار میگردد و هر چه زمان بیشتری می گذرد , تاثیر مثبت آن بیشتر می شود که سبب ساز می‌گردد در سود از لیست سندباکس گوگل بیرون شود .

 

ولی یک مسائل ای که می بایست در حیث گرفت , به صورت ارگانیک مقطع زمان متعددی زمان خواهد برد تا سایتی در گوگل ایندکس گردد و بتواند دست کم ازدحام ما یحتاج محل ورود را اخذ کند . پیش از این زمانی اشخاص سایتی را جدید پباده سازی می کردند , تلاش می کردند که با تکنیک های سیاهی هم برهه زمانی زمان ایندکس شدن و ارتقا ازدحام را کاهش دهند تا سریعا در ورقه اولیه گوگل قرار بگیرند . البته با وجود سندباکس گوگل این مسائل دیگر حادثه نخواهد زمین‌خورد و هنگامی یک صاحب قادر است آرزو داشته باشد که پیوند سایتش از این لیست بیرون می شود که به طور کامل به صورت رسمی کار نماید . پس در صورتی هنوز درین لیست قرار دارید , خلل از طرف شما است که می بایست سریعا از ابزارهای گوگل , نقص‌ را پیدا کرده و آن را رفع فرمائید .

چه‌گونه از سندباکس گوگل بیرون شویم؟

 

در‌صورتی‌که در سندباکس گوگل قرار بگیرید , هر چه سعی فرمایید و مبادرت به ساخت پیوند بیلدینگ فرمایید گشوده نیز نخواهید توانست مرتبه نیکی در گوگل بدست بیاورید . برای این‌که از این لیست بیرون شوید , خوبتر است که عملیات های پایین را انجام دهید :

 

1 . از لینک و پیوند بیلدینگ های سیاه را بیشتر شمارا به دردسر می اندازد , خودداری کنید .

2 . اسم پیوند صفحه های را تغییر‌و تحول دهید ( اما در شرایطی‌که ایندکس نشده باشد , در غیراین صورت می بایست از ریدایرکت به کار گیری نمایید ) و کلمه ها دارای اهمیت را باطن آن به عمل ببرید .

3 . از نقشه وبسایت برای پند گوگل به کار گیری فرمایید .