خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]
ارائه خدماتی مهم در خصوص سئو سایت

سه شنبه 6 خرداد 1399
ن : سحاب

الگوریتم گوگل سندباکس چیست؟

الگوریتم گوگل سندباکس Google sandbox چیست؟

  

الگوریتم سندباکس یا این که Google Sandbox ماهیت حقیقی وواقعی دارد یا این که خیر؟خدمات سئو و بهینه سازی سایت آیا حقیقتا این الگوریتم وجود دارد؟ طبق گزارش مدیران گوگل , هنوز وجود الگوریتم Google Sandbox تایید یا این که تکذیب نشده است . به همین بهانه صحبت در امر این الگوریتم می تواند دوچندان دیدنی باشد . با تیم تاکسی تبلیغات ای نگاه همراه باشید تا به بررسی این الگوریتم غیر قابل درک یعنی Google Sandbox بپردازیم .

https://lnkd.in/e5R4G-d

الگوریتم Google sandbox

 

ابتدا با شنیدن نام sandbox یاد یک باکس شنی برای بازی کردن بچه‌ها می‌‌افتید که هنوز آمادگی واجب برای بازی یا این که تفریح در یک ساحل حقیقی را ندارند . گوگل نیز برای اینترنت سایت‌های جدید وارد از این الگوریتم یا این که باکس شنی به کار گیری می‌کند تا گذشته از ورود به دریای بهینه سازی سایت آنان‌را محک بزند . گوگل با امداد این الگوریتم از اینترنت سایت‌های اسپم که می‌خواهند با استعمال از تکنیک سئوی کلاه سیاه در مقطع کوتاهی به رتبه بالای گوگل برسند دوری مینماید . همینطور الگوریتم Google Sandbox برای متخصص ها بهینه سازی تارنما دوچندان دارای اهمیت است . در واقع انگیزه دارای اهمیت این الگوریتم گزینش شایسته ترین اینترنت سایت‌ از در میان اینترنت سایت‌های نو وارد برای نمایش آن به یوزرها و موتور جستجوی گوگل است .

 

وجود الگوریتم سندباکس منجر فرصتی شد تا مدیران اینترنت سایت‌های مختلف با یک استراژی عالی و محتوایی منحصر بفرد بتوانند خودشان را به گوگل ثابت نمایند . با وجود اینکه گوگل هنوز وجود این الگوریتم را تایید یا این که رد نکرده است , البته ترقی نماید و آرام اینترنت سایت‌های جدید وارد حضور الگوریتم Google Sandbox را تایید می‌نماید . خیلی از مدیران سایت‌ها وقتی بعداز مدتی با یک افت ناگهانی و کاهش مرتبه در جستجوی گوگل مواجه میگردند , فکر میکنند به وسیله سندباکس گوگل جریمه شده‌اند . در واقع این تصور خطا است چون این اتفاق برای اینترنت سایت‌هایی با دامنه جدید رخداد می‌ افتد . و هرگاه از مدرک جعبه گوگل بیرون گردید , مجددا به آن گشوده نخواهید گشت . در‌این موقعیت ممکن است به وسیله یکی الگوریتم‌های گوگل نظیر الگوریتم پاندا , الگوریتم پنگوئن و … جرمیه شده‌ باشید پس باید عامل این افت ناگهانی را بررسی فرمائید .

 

چگونگی کردار سندباکس

 

بعد از گذشت مدت هنگامی با تلاش‌هایی که برای سئو خویش انجام داده‌اید می بینید که هنوز منزلت خیر در جستجوی گوگل پیدا نکرده‌اید . این دستور می تواند بدین ادله باشد که گوگل هنوز به شما اعتماد نکرده است و باید مدتی در sandbox گوگل تمرین کنید . برای این‌که بفهمیم در سندباکس گوگل قرار گرفته‌ایم , می‌توانیم از سرچ کنسول گوگل استفاده کنیم و راه‌بندان وب سایت خویش را بررسی کنیم . در صورتیکه ورود اشخاص به وب سایت شما از روش کلماتی به غیر از عبارات حیاتی شما باشد می بایست بگوییم سایت شما در sandbox قرار گرفته است . به مرور محل ورود سایت شما از روش لغات مهم ارتقاء پیدا مینماید و با یک فرایند بنیادی شاهد یک جهش چشمگیر بر روی ورودهای لغت ها کلیدیتان خواهید بود . این در معنای خروج وبسایت شما از الگوریتم Google Sandbox خواهد بود . اینترنت سایت‌هایی با دامنه‌های تازه نباید توقع این را داشته باشند تا سرعت بالا در جستجوی گوگل حضور پیدا نمایند . البته در مدتی که در sandbox گوگل میباشید می توانید با رعایت تعدادی نکته اعتماد گوگل را بدست بیاورید .

 

محتوای ساخت شده موءثر , منحصربه‌فرد بفرد و حتما استفاده کننده پسند ساخت نمائید .

از اینترنت سایت‌های دارای اعتبار بک لینک‌‌های موءثر بگیرید .

پیوند سازی داخلی درست داشته باشید و در ساختن آنان هوشمندانه کار فرمایید .

از شبکه‌های اجتماعی به صورت هدفمند استعمال فرمایید .

از تکرار کلمه ها حیاتی دوری کنید . و عملکرد فرمایید روی لغات طولانی‌تر تمرکز فرمایید .

ساخت محتوای شما بایستی حتما پیوسته باشد .

تکنیک با صرفه سازی وبسایت کلاه سیاه را به صورت کل فراموش نمایید .

 

الگوریتم گوگل سندباکس Google sandbox چیست؟

نکته : رعایت کردن موردها نقل شده الزاما در معنای خارج آمدن وبسایت شما از Google Sandbox نیست . بلکه با رعایت این قضیه مورد ها , به شعور خوبتر گوگل از وبسایت خویش امداد میکنید تا اثبات نمایید بها حضور در صفحه های نتیجه ها گوگل را دارید .

در رابطه الگوریتم Google sandbox

 

 

الگوریتم سندباکس جریمه‌ای برای اینترنت سایت‌ها نیست . بلکه فرصتی مطلوب برای نرخ‌گذاري و محک زدن آنان بوسیله گوگل است . رها شدن از الگوریتم sandbox ممکن است هنگامی حدود 6 ماه ارتفاع بکشد . پس می بایست صبور باشید و به هیچ عنوان شتاب نکنید .

الگوریتم گوگل سندباکس Google sandbox چیست؟

 

 

یکی از الگوریتم های اصلی گوگل که صرفا برای وبسایت های نوپا و تازه تاسیس تاسیس شده است تا خوی یوزرها را بر طبق قرار به دست آوردن در نتیجه ها کاوش بررسی کند , الگوریتم سندباکس گوگل ( google sandbox ) است . این الگوریتم برای همه وبمستران و کسانی که به‌دنبال باصرفه کردن وبسایت برای موتورهای کاوش می‌باشند , دارای اهمیت می‌باشد . با ما همراه باشید .

سندباکس گوگل یا این که google sandbox چیست؟

 

الگوریتم سندباکس نظیر فیلتری میماند که وب سایت های جدید را ذیل تاثیر خویش قرار می دهد . زمانی که سند جعبه در سایتی منزل می کند , مرتبه و رنک آن وبسایت را صرف نظر از اینکه وب سایت , دارنده پیوند های محل ورود بیشمار , Rank بالا و یا این که محتوای عالی و استفاده کننده پسند میباشد , ذیل الشعاع قرار میدهد . از مهمترین خصوصیات و هدف ها sandbox , دوری از سایت های اسپم و مراحل تکراری است .

 

این پدیده که نسبت به دیگر الگوریتم ها , کمتر شناخته شده‌است , نظیر یک غربال موقت , همه فاکتورهای رتبه بندی وب سایت را برای وبسایت های جدید و نوباوه زیر تاثیر خویش قرار میدهد . سندباکس پس از این‌که متوجه شد , شما چطور سکو یک وبسایت را افزایش میدهید و یا این که چطور طبیعی سرچ ها را ساخت می‌کنید , در سطح سپس , به اعمال تکنیک ها در وب سایت های اسپم و مورد ها دیگر می‌پردازد . با وجودی که یک تارنما قادر است با رعایت کلیه موارد , در حاصل جستجوی بالا قرار گیرد , گشوده رفتار یوزرها و جستجوهای آن ها نیز از مواقعی است که سبب کاهش جايگاه وبسایت در حاصل کاوش می شود . پس از اتمام بررسی های الگوریتم سندباکس , وب سایت هایی که تمام سعی خویش را برای گول زدن این الگوریتم به فعالیت برده اند , با نتیجه ها تحت روبرو خواهند شد :

 

۱ - ابتدا آن وب سایت ها را طبق راهکار سندباکس مورد بررسی دوباره قرار میدهند و بررسی می کنند که‌این سایت ها , یک وبسایت اسپمر می‌باشند یا این که وبسایت هایی که بازنویسی گردیده اند .

 

۲ - در حالتی‌که که از این سود سربلند خارج آیند , می‌توانند از پنالتی سندباکس بیرون شوند و چه بسا اذن قرار به دست آوردن در رتبه بندی حاصل کاوش را نیز دارا‌هستند .

 

در‌صورتی‌که در تراز اول , سربلند خارج نیایید , برای برطرف کردن مشکلات و بیرون شدن از جریمه این الگوریتم , زمان کمی خواهید داشت .

 

عموم بیزینس ها و وبمستران با استعمال از تکنیک های کلاه سیاه و کلاه خاکستری , تلاش مینمایند به بالاترین مرتبه و سود در گوگل دست یابند و این تکنیک ها از مطرح ترین معضل های سئویی می‌باشند که میتوانند مشکلاتی را برای سایت ها ساخت کنند . یادتان باشد , در حالتی‌که که از این روش ها برای ارتقاء مرتبه خویش به کارگیری می کنید , حتما ترک هایی که قابلیت جریمه شدن را برای شما مهیا مینماید را ببندید . به لحاظ اینجانب , شایسته ترین روش برای به دست آوردن جايگاه , استفاده از تکنیک های کلاه سپید است , ممکن است با خویش تصور کنید که‌این روش , در دراز بازه زمانی به صلاح میرسد البته بها جریمه نشدن را دارد . احتمال دارد هنوز این سوال برای شما وجود داشته باشد که آیا الگوریتم سندباکس گوگل موجود است یا این که خیر؟ در پاسخ بایستی بگویم که آری . به‌دنبال با ما همراه باشید .

 

google sandbox چه تاثیری روی سئوی سایت می گذارد؟

https://lnkd.in/eiSqScn

وبمستران و مشاغلی که می خواهند وب سایت را در نتیجه ها سکو بندی بالایی قرار دهند , از تاکتیک ها و روش های سئویی بخش اعظمی به کار گیری می کنند .