خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]
ارائه خدماتی مهم در خصوص سئو سایت

دوشنبه 15 ارديبهشت 1399
ن : سحاب

چه گونه ازدحام وبسایتمان را ارتقا دهیم؟

چه گونه ازدحام وبسایتمان را ارتقا دهیم؟

  

در هر صنعتی که کار می‌کنید می بایست به‌این قضیه اعتنا فرمائید که اولی گام در راهکار inbound برنده این است که یوزرها را به تماشا از وبسایت خویش ترغیب فرمائید . براین اساس در کنار مساله اساسی دیگری که برای گسترش کسب و فعالیت مطرح است , عالی است این زمینه را در حق تقدم های خویش قرار دهید . 

درین نوشتار ۲۷ استراتژی مفید برای ارتقا راه‌بندان سایت را ابلاغ می‌کنیم . با ارتقا راه‌بندان تارنما مارک شما شناخته می شود و در سود تاثیر آن بر تعداد مشتریان و ROI مشخص و معلوم می شود.

https://ismaeilsahab.ir/how-to-increase-website-traffic-and-rank/


 

روی کیفیت محتوای وب سایت تان تمرکز فرمایید خیر کمیت آن!!

 

گوگل ابدا برایش چندان اهمیت ندارد که شما چه تعداد پست و مقاله در سایت‌تان دارید دارای اهمیت این است که‌این مطالب , چقدر برای استفاده کننده گران بها و اثرگذار می‌باشد و در یک مقاله به چه سوالاتی از استفاده کننده جواب داده شده‌است . پس ضروری نیست برای جواب به هرسوال یک مقاله بخصوص داشته باشیم .

پست میهمان تاثیرگذارتری در وب سایت های مطرح بنویسیم .

 

نوشتن و ارسال پست میهمان از جمله راهکار هایی است که با آن می‌توانید راه‌بندان وب سایت خویش را ارتقاء دهید . اما خلل اینجاست که افرادی که مقاله را می‌خوانند اکثرا نصیب مولف و بیوگرافی را مطالعه نمی‌کنند . یکی مهم‌ترین دلایلش این است که نصیب بیوگرافی تالیف کننده و نشانی وب لاگ وی در ذیل پست قرار میگیرد و کمتر بازدیدکننده ای آن را می بیند .

 

در شرایطی‌که خواننده نصیب بیوگرافی تالیف کننده را در پست میهمان نبینند , از وب سایت شما مشاهده نمیکنند و پست میهمان شما عملا هیچ تاثیری در راه‌بندان تارنما شما نداشته است .

 

خط مش خوب تر برای تاثیرگذاری بیشتر پست میهمان این است که مابین مطالب پست , مطالب و محتواهای مربوط به قضیه پست را معرفی نمایید و پیوند آن ها را قرار دهید . سازه بر بررسی وبلاگ backlinko زمانی پیوند مطالب دارای ربط وب لاگ خویش را مابین مطالب پست میهمان قرار میدهیم , ۷۸ درصد ازدحام بیشتری نسبت به صورت نرمال پست میهمان وارد وبسایت شما می شود .

پست های سابق تارنما تان را نو کردن نمایید .

 

یک راهکار عالی برای نگهداری کیفیت وب سایت و ارتقاء راه‌بندان محل ورود به آن نو کردن پست های دیرین است . برای مثال در شرایطی که پستی در امر ترفندهای مختص در هر حوزه ای منتشر نموده اید که به مرور این نکات دیرین و یا این که بلااستفاده گردیده اند . میتوانید این پست ها را به نهادن نکات تازه و یا این که حذف نکات بلااستفاده با اعتنا به تغییر و تحول حالت به روزرسانی نمایید . فراموش نکنید که در تیتر آن پست ها زمان پایانی به روز کردن خویش را ذکر نمائید . برای مثال در صورتی تیتر ” نکات اثر گذار در ارتقا راه‌بندان وبسایت ” است , آن را به “ نکات موءثر سال ۲۰۱۸ در ارتقا راه‌بندان تارنما ” تغییر تحول دهید . میتوانید با پست الکرونیکی به اعضای وبسایتتان آن ها را از این به روزرسانی آگاه فرمائید .

این راهکار هم ضمن این که زمان کمتری نسبت به تنظیم بی نقص یک مقاله از شما می گیرد , می‌تواند راه‌بندان وب سایت شما‌را تا ۵۰ درصد ارتقا دهد . همینطور با به روزرسانی این صفحه های نتیجه ها سرچ گوگل هم برای شما بیشتر خواهد شد .

در سرچ کنسول گوگل وب سایت تان التماس ایندکس دهید!

 

در بخش URL Inspection سرچ کنسول پیوند مقاله تازه را وارد فرمایید و بر روی سوییچ Request Indexing کلیک فرمایید تا مقاله نو زودتر ایندکس شود .

از اشتراک گذاری مطالبتان در شبکه های مردمی منفعت ببرید!

https://ismaeilsahab.ir/cro/

هر چقدر مقاله تنظیم شده شما بی نیاز باشد گشوده نیز برای بیشتر چشم شدن بایستی آن را خویش به اشتراک بگذارید یا این که همت نمائید در وب سایت های پر بازدید پیوند آن قرار بگیرد . بعداز نشر هر پست آن را در شبکه های گوناگون به اشتراک بگذارید .

در شبکه‌های‌عمومی فعال باشید .

 

اینکه فقط اکانتی داشته باشید و با حضور در شبکه‌های‌عمومی مطالبتان را منتشر فرمائید کفایت نمیکند . درصورتی که می خواهید اشخاص به پست های شما اعتنا نمایند بایستی با آنان وارد تعامل گردید . پست هایشان را مطالعه نمائید و حیث خویش را بگویید و گهگاه در مناسبت هایی پست های غیر از پیوند مطالب وبلاگتان نیز منتشر فرمائید .

از پیوند های اشتراک گذاری در شبکه‌های‌عمومی به کارگیری فرمایید .

 

مبتنی بر تحقیقاتی که در قضیه رفتاری یوزرها در شبکه‌های‌مردمی انجام یافته است , اشخاص محتوایی را منتشر می نمایند که آنها‌را در اجتماع و بین دوستانشان عالی و یگانه جلوه دهد . یکسری نکته دراین باره موجود هست :

 

خویش را جای خواننده بگذارید . . محتوای شما می بایست مشتمل بر چه خصوصیت هایی باشد که در شبکه‌های‌اجتماعی به اشتراک گذارده شود؟

 

محتوایی دربین مخاطبین بیشتر به اشتراک نهاده می شود که کاربردی خیس باشد . برای مثال به مخاطب چیزی بیاموزد که بتواند آن را به عمل پیروز شود .

 

کارایی فرمائید موضوعاتی که بیشتر فی مابین مخاطبین مطرح است و مردمان دوست دارا هستند در باب آن ها بدانند را در لیست خویش برای تهیه و تنظیم محتوا قرار دهید . به کار گیری از googletrend و ترندهای توییتر را دراین باره سفارش میکنیم .

 

نهادن آیتم ها و پیوند برای به اشتراک گذاری هم که بخشی از موردها لازم در هر تارنما است که می بایست به آن دقت فرمائید .

 

برای به اشتراک گذاری در توییتر می‌توانید از وب سایت ClickToTweet . Com به کار گیری نمایید . با استعمال از این تارنما می‌توانید خودتان متنی را برای توییت کردن استفاده کننده بنویسید و لینکی برای آن تولید فرمایید . سپس این لینک و پیوند را در ورقه پست خویش قرار دهید . استفاده کننده با کلیک بر روی لینک و پیوند , نوشته پیشنهادی شما‌را برای توییت می بیند و می تواند با زدن Tweet به عبارتی را به اشتراک بگذارد . استعمال از این ابزار , به شما قابلیت آنالیز آمار و برخورد هر توییت بوسیله مخاطبین را هم میدهد .

 

 

محتوای خویش را با به کار گیری از لغات مهم نیز خانواده ( LSI keywords ) با صرفه فرمائید .

 

کلیه می‌دانیم که راهکارهای سئوی سایت یکی شایسته ترین استراتژی‌ها برای ارتقاء ازدحام یک وب سایت است . پس از ارائه الگوریتم مرغ مگس خوار بوسیله گوگل ( Google Hummingbird ) گوگل فقط به لغات دارای اهمیت دقت نمی‌کند . بلکه به نیز خانواده ها و کلمه ها مربوط به آن نیز دقت می نماید و در واقع به جای ذخیره واژه و کلمه اصلی , زمینه محتوا را میفهمد . LSI به عبارتی لغات و عباراتی اند که در رابطه با لغت ها حیاتی شما می‌باشند . برای مثال در صورتی‌که در خصوص شبکه های مردمی محتوایی متن باشید , کلماتی نظیر برگه فیسبوک , توییتر , لینکدین , اینستاگرام , فالوور و . . . عبارات دارای ربط محسوب می گردند .

 

اکنون چطور این شرکت ای از کلمه ها را برای هر موضوعی بیابیم و از آن‌ها در نوشته خویش استعمال کنیم؟ تعداد خیر از این لغت ها با دقت به محتوا قابل پیش گویی می‌باشند . ولی ابزار دقیقتری نیز برای یافت کردن کلمه ها دارای ارتباط موجود است . با مراجعه به تارنما LSIgraph می‌توانید برای هر مسئله لیست بی نقص از کلمه ها دارای ربط را بدست آورید .

 

این مقاله را هم بخوانید : ۱۵ فاکتور که بر رتبه‌بندی گوگل وب‌سایت شما تأثیر ندارد!!

 

این ابزار جستجوی موضوعات به لهجه پارسی را نیز پشتیبانی می نماید .

 

 

 

با ” تبدیل محتوا ” راه‌بندان بیشتری به وب سایت خویش جذب فرمایید .

 

میتوانید یک محتوا یا این که ترکیبی از یک‌سری محتوای از قبلی تهیه و تنظیم شده و پخش شده را در فرمت دیگری ( مثل ای بوک , کلیپ , اسلاید و … ) مجددا منتشر فرمایید . با تهیه و تنظیم و نشر ویدئوهایی از محتوای وب سایت خویش در یوتیوب و یا این که وب سایت های شبیه اهل ایران ضمن این‌که بیشتر شناخته می‌شوید , راه‌بندان بیشتری را نیز وارد سایتتان میکنید .

 

تنظیم پادکست

https://ismaeilsahab.ir/social-signal/

گوش دادن به پادکست ها نیز جزء مواقعی است که مخاطبین مختص خویش را دارااست . به همین خاطر تهیه و تنظیم پادکست از محتوای نشر داده شده و یا این که محتوای نو استراتژی قابل قبولی برای شناخته شدن در بین مخاطبین است . استراتژی دیگری که می‌توانید از آن به کار گیری نمائید این است که با تیم های دیگر پادکست اشتراکی ساخت نمایید . به خصوص با گروههایی که به صورت منظم پادکست منتشر می نمایند همیاری فرمائید و به صورت میهمان وارد پادکست های آن‌ها گردید . به طور معمول ذیل پادکست ها و یا این که در تیتر آن ها پیوند تارنما ها قرار داده می شود و این امداد می نماید که در صورت جالب بودن محتوای پادکست مخاطبین به تارنما شما نیز راز بزنند .

با تکثیر پست هایتان در بلاگ های گوناگون تارنما خویش را معرفی نمایید .